יגאל, מדריך ריצה שמתנדב ברשת מע"ש מספר:
יש לי ידידה, או יותר נכון אחות, בשם הלן דיין, שביקשה ממני טובה קטנה, (איזה מזל שהיא ביקשה את זה ממני). היא רק ביקשה שאפיץ בכל הפורומים של מאמני הריצה והספורט שאני חבר בהם, שמחפשים מורה לספורט בהתנדבות בתעשיון. ואז החלטתי לסרב לה! למה? כי הספיקה לי שיחת טלפון אחת עם נשמה ענקית בשם איריס כלפון מנהלת התעשיון, להחליט שאני לא מפיץ - אני לוקח את זה בשתי ידיים. לא ממש ידעתי אף פעם מה נתינה והתנדבות יכולה לעשות לאדם.
עד שנכנסתי בדלת התעשיון, ואח"כ מעש ויעד, ונראה שזה לא יהיה הסוף. בשלושת המקומות האלה הכרתי מנהלות , צוותים ואנשים מקסימים עם נתינה אינסופית ונשביתי בקיסמם. יש שני ימים קסומים בשבוע, שני ורביעי, אלה ימים שאני מתעורר בבוקר עם חיוך ענק ויודע שאני קם לעשות טוב למלאכים קטנים אחד אחד ואח"כ לעשות טוב לעצמי.
כשאתה מחליט להתנדב וליישם את הידע הספורטיבי מקצועי שצברת עם כאלה שבאמת זקוקים לזה - זה שווה המון!!! זה שאף אחד/ת מהחניכים לא נותן לך ללכת מהמקום בלי הבטחה שאתה חוזר שוב בשבוע הבא - זה שווה המון!!! וזה שחניכים ניגשים בסוף האימון ורוצים רק לגעת ולהוקיר תודה בדרך שלהם - אז אני אומר לעצמי "אשרך!"מוטי אטיה מטפל מוסמך בעזרת בעלי חיים שמתנדב ברשת מעש מספר:
ממש כיף לבוא בבוקר למעש ולתעשיון ולקבל שלום מכל החניכים המקסימים ולראות את אהבתם אלי. הם ממש מצפים שאבוא עם הבעלי חיים לחוג חיות ולפעמים אנו משלבים מוזיקה. בשלב הראשון כל אחד בוחר את בעל החיים שהוא אוהב ומתיישב לצידו, אם זה ארנב,או שרקן או קוקטייל או כלב. ואז רואים את הדיאלוג בין החניך לחיה. בדר"כ חיבה וחיבה יתרה. לפעמים יש השלכות על בעל החיים, אוהב אותי...מדבר איתי...ובאותו זמן שאלות אלי - איך אני מרגיש?  בכל הזמן שאני נמצא שם אני מרגיש את אהבתם אלי ובכלל כל העניין הזה של ההתנדבות והנתינה גורם לי לחשוב שבאתי לתת ויצאתי מקבל פי אלף.אהבה חיוכים ושמחה בלב


ליטל, חוג מקהלה, עובדת ברשת מע"ש מספרת:

חוג מקהלה מתקיים אחת לשבוע. החניכים באים בשמחה, ונהנים משירה משותפת ברפרטואר מגוון. דרך השירים אנחנו מתחברים למעגל השנה ולארועים שונים. 
המוסיקה גורמת לחיבור בין אנשים, להקשבה, לרוגע נפשי ושמחה. דרך השירה האדם מתחבר לרגשותיו השונים, ובשירה משותפת נוצרת גם תחושת שייכות, חיבור בין נשמות ועוצמה. השמחה של החניכים נותנת לי תחושת סיפוק וכוח


יהודית, מדריכת חוג מחשבים ברשת מע"ש מספרת:
אני מורה בעברי, בעיקר בתחום שילוב התקשוב בחינוך המיוחד. לאחר שיצאתי לפנסיה, נפתח חוג המחשבים במע"ש והתקבלתי לעבודה כמדריכה בחוג. לאחר מספר שנים, המשכתי לעבוד במע"ש כמתנדבת באותו תפקיד. 
ברשותנו שישה מחשבים שחלק מהם בעלי מסך מגע. כל חניך המשתתף בחוג מקבל יחס אישי צמוד, כשהמטרה היא לקדם כל אחד צעד  קדימה.
יש לנו דף פייסבוק שבו אני מרכזת את כל המשחקים שאני אוספת בעבודת נמלים, המתאימים לחניכים שלי. כל חניך מקבל פעילות התואמת את יכולתו, טעמו ו/או מצב רוחו.
מאז שהגעתי למע"ש, חשתי שהגעתי למקום הנכון. נכון לי ונכון לחניכים המקסימים שלי. יומיים בשבוע הופכת הקפיטריה למקום קסום של אהבה. אהבה למוסיקה, למשחקי מחשב מכל הסוגים, אהבה ותמיכה איש ברעהו וזרימה ענקית של חום ואהבה ממני לחניכים ומהחניכים אלי. איש איש לפי יכולתו עובדים 20-30 דקות מול המחשב. האושר, השמחה וההנאה של כולנו הם התוצר של חוג המחשבים במע"ש - יע"ד. תודה ליקום, המאפשר לי לחיות בייעוד שלי וכך לחוות אושר
אינסופי